Vienuoliktasis „Futboliuko“ sezonas 2018 m. rugsėjo mėnesį pakvietė į atsinaujinusį projektą ,,Futboliukas“. Projektą įgyvendina Lietuvos futbolo federacija ir Lietuvos masinio futbolo asociacija  bendradarbiaudama su švietimo ir ugdymo įstaigomis. Projekto pagrindinis tikslas – populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ugdymo įstaigos patalpose.

„Futboliuko“ projektą vykdėme priešmokyklinio amžiaus grupėse nuo 2018 m. spalio mėn.1 d. iki 2019 m. gegužės mėn. Sėkmingam projekto įgyvendinimui įstaiga gavo priemones: futbolo marškinėlius pedagogams, futbolo kamuolius, užduočių knygelės.

Kiekvieną mėnesį ugdytiniai atliko projekto organizatorių rekomenduojamas užduotis: kūrė komandos logotipą, plakatus, žaidimo taisykles, dekoravo futbolo kamuolius, puošė aplinką, organizavo parodas, atliko užduotis knygelėse. Projekto veikloje dalyvavo ir ugdytinių tėveliai, nustebinę savo kūrybiškumu kuriant futbolo atributiką.

Draugiškose varžybose mažieji futbolininkai treniravosi salėje ir lauke, žaidė judriuosius žaidimus su futbolo elementais, rungtyniavo tarpusavyje ir su Gargždų miesto lopšelių-darželių ,,Gintarėlis“ ir ,,Naminukas“ ugdytiniais.

Projekto kulminacija – ,,Futboliuko“ šventė ,,Ąžuoliuko“ lopšelyje-darželyje, kuri įvyko gegužės 9 d. Linksmasis personažas – futboliuko kamuoliukas – pakvietė visus aktyviai sportuoti. Šventinė programa prasidėjo linksma „Futboliuko“ mankšta, kurioje dalyvavo ne tik darželinukai, bet ir Gargždų futbolo klubo "Banga" žaidėjai: Justas Skuodas, Šarūnas Skulskis, Darius Zubauskas bei moterų komandos žaidėjos Paulina Narbutaitė, Monika Grikšaitė, Laura Ubartaitė ir Vitalija Žatkina. Futbolininkai vaikams paruošė greitumo, vikrumo ir šoklumo iššūkius, o vėliau „Žvirbliukų“, „Giliukų“ ir „Smalsučių“ grupėms surengė futbolo turnyrą. Šventėje dalyvavęs futbolo klubo ,,Banga" jaunimo ugdymo programų vadovas Pavel Kozlov padovanojo mažiesiems žaidėjams lipdukų, įteikė pedagogams ir ugdytiniams projekto organizatorių parengtus futboliuko diplomus.