Šaškės – patrauklus stalo žaidimas – jau trečią kartą balandžio 16 d. subūrė vaikus į Gargždų lopšelį-darželį ,,Ąžuoliukas“ iš visų miesto ikimokyklinių įstaigų. Tradiciniu tapusiame renginyje dalyvavo  Palangos ir Kretingos lopšelių-darželių  ,,Ąžuoliukas“ komandos.  

Po nuotaikingo dalyvių pasveikinimo ir prisistatymo vyriausiasis varžybų teisėjas Zigmas Bitinas paaiškino varžybų tvarką, buvo ištraukti burtai, ir varžybų dalyviai pradėjo įnirtingą kovą dėl pajėgiausio šaškininko vardo. Varžybos vyko olimpine sistema, kur nugalėtojai kovojo dėl aukštesnių vietų, o pralaimėjusieji – dėl žemesnių, kol pagaliau prie pirmojo stalo susikovė du patys pajėgiausi žaidėjai. Sėkmė nusišypsojo lopšelio-darželio ,,Saulutė“ ugdytiniui Edgarui Triušiui. Jis, iškovojęs pirmą vietą, tapo šaškių turnyro nugalėtoju. Antra ir trečia vietos atiteko Kretingos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniams. Antra vieta – Majui Stupak, trečia – Deimantui Stregauskui.

Renginio pabaigoje  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Angelė Račkauskienė turnyro dalyviams įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanėles, dėkojo priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Ilonai Sruogienei už žaidimo populiarinimą tarp priešmokyklinukų. Prizininkams medalius įteikė varžybų teisėjas Zigmas Bitinas. Varžybų nugalėtojas Edgaras Triušys iš projekto rėmėjo UAB „Redstena" direktoriaus Ovidijaus Jankausko rankų gavo jų įstaigos skirtą specialų prizą – kuprinę.